Moje služby

Velice často se setkávám s lidmi, kteří se ostýchají svěřit se se svými problémy a požádat o pomoc. Věřte mi, že vím jak těžké je udělat první krok. Proto si při své práci velmi zakládám na důvěře mezi mnou a klientem. Zastávám názor, že každý dobrý nutriční poradce by měl být erudovaný i v oblasti anatomie a fungování těla a musí být pro klienta tou nejlepší oporou.

Pokud jste se rozhodli začít cvičit a pracovat na svém lepším novém Já, pak jsem tady pro Vás. Mohu Vám pomoci získat postavu o jaké sníte. Jako trenér Vám sestavím tréninkový plán na míru, naučím správné provedení cviků, budu Vás celým tréninkem provázet a v neposlední řadě i motivovat k lepším výsledkům. Nejvíce však bude záležet pouze na Vás a Vašem přístupu.

Poradenství a konzultace

Potřebujete pouze s něčím poradit nebo konzultovat nějaký problém? Pak se nebojte mě kontaktovat.

Domácí tréninky

Vhodné pro všechny, kteří nemají možnost navštěvovat fitness centrum, ať už jsou jeho důvody jakékoliv. Kvalitní trénink lze zvládnou i doma, a to i v malém prostoru.

Tréninky zaměřené na redukci hmotnosti

Tréninky prováděné ve fitness centru za použití posilovacích strojů, činek, balančních pomůcek (BOSU, Fitball), ale i vaší vlastní váhy. Optimální výběr cviků, jejich správné technické provedení, odborný dohled osobního trenéra po celou dobu cvičení.

Osobní tréninky pod odborným vedením

Trénink pod odborným dohledem je vždy efektivnější, bezpečnější a intenzivnější. Navíc pak těžko hledáte výmluvu, proč trénink vynechat, pokud víte, že na Vás čeká někdo, kdo vás podpoří a přivede k lepším výsledkům.

Kruhové tréninky – připravujeme

Kruhový trénink je úžasný způsob, jak získat svalovou sílu a zároveň vytrvalost, je skvělý pro budování hmoty i pro spalování tuků ze všech tělesných partií. Je to skvělé spojení posilovacího a kardiovaskulárního tréninku.

Pokud chcete redukovat hmotnost, stravovat se racionálně nebo máte speciální požadavky ohledně stravy, vypracuji pro Vás kompletní nutriční plán s ohledem na Vaše cíle a potřeby. Správná strava je velice důležitá a Vašem snažení Vám vždy pomůže. Pokud však máte špatné stravovací návyky nebo si s jídlem nevíte rady, je velmi pravděpodobné, že dobrých výsledků nikdy nedosáhnete.

Workshop

Hlavními tématy jsou zejména zdravý životní styl, jak se orientovat ve světě informací a mýtů ohledně výživy, cvičení a hubnutí nebo naopak přibírání.

Asistovaný nákup

Nejste si jistí tím, jaké potraviny vložit do nákupního košíku? Nevíte čeho si máte všímat na etiketách? I to spolu hravě vyřešíme. Provedu Vás takovým obchodem, do kterého chodíte nakupovat nejčastěji, aby pro Vás nákup potraviny nebyl zbytečnou zátěží.

Diagnostika na přístroji InBody 270

Patentovaná technologie DSM BIA a DSMF BIA vám umožňuje přesné měření bez ohledu na pohlaví, věk, nemoc nebo etnický původ. Díky přístroji InBody 270 můžete mít jasný přehled o tom, kde konkrétně jste zredukovali tělesný tuk nebo jste nabrali svalovou hmotu.

Koučink ve stravování

Nový jídelníček budete mít přesně na míru podle vašich potřeb, zdravotních omezení a cílů. Ke každému přistupuji individuálně a tudíž nikdy nebudete jíst nic, co Vám nechutná. Naopak! Budete jíst pouze to, co Vy sami chcete, samozřejmě s ohledem na Vaše cíle. A proč to tak je? Protože si budete vlastními pány! Ode mě dostanete vše potřebné a vedení, které potřebujete. Povedu Vás krok za krokem k tomu, abyste dokázali sestavit si jídlo tak, aby nutričně splňovalo vše potřebné a Vy tak dokázali sami poznat, jak jíst! A to je svoboda ve stravování, kterou svým klientům dávám. Žádné nucení toho, co a kdy máte jíst.

Pronájem InBody 270

Pronájem profesionálního diagnostického přístroje InBody230 a služeb v oblasti nutričního poradenství a trenérství.

Chci se objednat

Nezávazná objednávka

Nejpozději následující den po odeslání objednávky vás budu kontaktovat s detaily.

  1. (povinné)
  2. (povinné)
 

Partneři