Workshop

Hlavními tématy jsou zejména zdravý životní styl, jak se orientovat ve světě informací a mýtů ohledně výživy, cvičení a hubnutí nebo naopak přibírání.

Nabídka zejména pro firmy, které chtějí zajímavý benefit pro své zaměstnance nebo pro „domácí akce s kamarády, kamarádkami či rodinou.

Novinkou, kterou pro vás připravuji je pořádání přátelských workshopů. Workshopy budou spojeny s možností provedení diagnostiky na profesionálním přístroji InBody 270 a hlavními tématy budou zejména zdravý životní styl, jak se orientovat ve světě informací a mýtů ohledně výživy, cvičení a hubnutí nebo naopak přibírání.

Dozvíte se, jak si můžete sami vypočítat svou kalorickou potřebu a množství jednotlivých makroživin s ohledem na vaše cíle. Dále jak si sestavit jídelníček na míru, na co si dát pozor a čím je naopak zbytečné se zabývat. Celý workshop bude probíhat velice interaktivně a přátelsky, takže vždy to bude čilá komunikace a vždy bude prostor na vaše dotazy. Samozřejmě pokud budete mít dotazy, které nechcete prezentovat před ostatními, můžeme je probrat pak osobně po skončení workshopu.

Máte zájem o tuto službu?

Vyplňte jednoduchý objednávkový formulář a já vás kontaktuji! Chcete o mně vědět více? Přečtěte si, co o mně řekli moji klienti.

Chci se objednat

Nezávazná objednávka

Nejpozději následující den po odeslání objednávky vás budu kontaktovat s detaily.

  1. (povinné)
  2. (povinné)
 

Partneři