Reference

Jana Š.

Dlouho jsem měla pořád ten stejný stereotipní trénink a jídelníček, který způsobil jen to, že jsem se na cottage a kuřecí maso už nemohla ani podívat. S Danou jsme provedly diagnostiku na InBody230, pak mi nastavila nový trénink a taky jídelníček a začaly změny. Cítím se teď mnohem lépe, cvičení mě baví, v jídelníčku mám větší variabilitu. Nevím, jestli se je už čím chlubit, ale dneska mi naše váha ukázala poprvé 70,5kg. To se mi nikdy před tím nestalo. Tak pevně doufám, že to je tuk, co mě opustil :-) Tento týden jsem jedla opravdu pořádně, dělala jsem si i pomazánky z Vašeho webu a je mi moc fajn. Žádné nafouklé břicho, prostě nic :-)

Janča Hyráková

S Dančou jsem se seznámila ve fitku, kam jsem začala chodit několik měsíců před svatbou. Potřebovala jsem s cvičením poradit a naštěstí jsem se dostala do rukou právě Danče. Nemohla jsem skončit v lepších rukou! Byla mojí učitelkou, podporou, mým svědomím. A hlavně jen díky ní jsem se cítila opravdu dobře, takže doporučuji všema deseti!! :)

Michal Krejčík

S Danuškou už se známe taky nějaký ten pátek a seznámili jsme se kde jinde, než v posilovně. Osobně se v oblasti fitness pohybuji již řadu let a dobře poznám, kdo opravdu ví o čem mluví a je ve své profesi odborníkem. Kolem cvičení a výživy bohužel koluje mezi lidmi spousta mýtů a špatných informací. O nesprávném provedení jednotlivých cviků ani nemluvě. Z toho, co vidím v posilovnách občas doslova bolí oči. Proto je dobré nebát se a svěřit se do rukou člověka, který Vám ukáže tu správnou cestu. Člověka, jehož znalosti a potřebné informace zaručí tu nejvyšší efektivitu a výsledky, které očekáváte. Danča přesně tohle splňuje a kromě toho je to úžasný a milý človíček,kterého mám strašně moc rád. Vřele doporučuji.

Katka

Danku znám od jejího narození, Je to totiž moje nejbáječnější sestřička. Vždy se zajímala o cvičení a zdravý životní styl a protože trpím Crohnovou nemocí a jako každá ženská bojuju s nějakými těmi špíčky, byla jsem ráda že se začala svému koníčku věnovat profesionálně. A co víc, zaměřila se i na lidi s Crohnovou nemocí a jinými výživovými omezeními. Spolupráce s ní je velmi příjemná a přínosná. Je velmi pečlivá a ke každému přistupuje individuálně. Díky ní to zvládnete všichni! Katka

Antonín Malec

Se slečnou Danou jsem se seznámil náhodně ve fitku, kam jsem se přišel podívat a chtěl jsem začít cvičit a procvičovat svalstvo v oblasti páteře. Okamžitě mě zaujala svými znalostmi jak potřebné cviky provádět a jak správně cvičit. Od té doby chodím cvičit k slečně daně každý týden. Cvičení má vždy pečlivě připravené. Poradí i jak se stravovat a co vše dělat pro zdravé tělo. Určitě to byla dobrá volba.

Partneři