O mně

Jmenuji se Dana Koláčková, jsem fitness trenérka a akreditovaný nutriční poradce. O zdravý životní styl a cvičení jsem se začala zajímat již během studia na vysoké škole a obojí se stalo nedílnou součástí mého života.

Obrací se na mě muži i ženy všech věkových kategorií, jejichž touha je většinou ztratit tukovou tkáň, vytvarovat postavu a naučit se zdravě a kvalitně jíst.

Dana Koláčková

Při své práci si zakládám na individuálním přístupu ke každému klientovi. Důvěra mezi klientem a trenérem je pro mě velmi důležitá. Tréninky vytvářím každému přesně na míru s ohledem na jeho cíle, fyzické schopnosti a potřeby.

Pokud je Vaším cílem poprat se s nadbytečnými kilogramy, zlepšit své stravovací návyky a fyzickou kondici, nebo zkrátka celkově změnit svůj život a nevíte si sami rady, neváhejte se na mě obrátit. Ráda Vám pomohu a podpořím Vás ve Vašem snažení.

V čem je spolupráce se mnou jiná

Velice často se setkávám s lidmi, kteří se ostýchají svěřit se se svými problémy a požádat o pomoc. Věřte mi, že vím jak těžké je udělat první krok. Proto si při své práci velmi zakládám na důvěře mezi mnou a klientem. Zastávám názor, že každý dobrý nutriční poradce by měl být erudovaný i v oblasti anatomie a fungování těla a musí být pro klienta tou nejlepší oporou.

Někteří nutriční poradci se bohužel nezaměřují na osoby, kteří pomoc opravdu potřebují.
Jsou to například lidé trpící vysokým stupněm obezity, obézní děti a dospívající a lidé se zdravotním omezením.
Proto jsem se rozhodla zaměřit se, mimojiné, i na:

  • Klienty trpící vysokým stupněm obezity

  • Obézní děti a dospívající či děti a adolescenty s nadváhou

Pokud i Vy patříte k některé z výše uvedených skupin, pak jsem tu právě pro Vás.
Nebojte se udělat první krok!

Prohlédněte si moje služby

Nezávazná objednávka

Nejpozději následující den po odeslání objednávky vás budu kontaktovat s detaily.

  1. (povinné)
  2. (povinné)
 

Partneři